• Hedefimiz Sıfır İş Kazası!
 • Üretmek Yaratıcılık, Çalışanı Korumak Ayrıcalıktır.
 • İş Kazasına “Dur” Demek Senin Elinde!
 • İş Güvenliği Takım Çalışmasıdır. Takımın Parçası Ol!
 • “Görünmez Kaza” Dediğin Senin Görmediğindir.
 • Kaza Temenni Ederek Değil, Tedbir Alınarak Önlenir.
 • Önlemek, Ödemekten Daha Ucuzdur!
  1. Biz Kimiz ?
  2. Neden Bizi Seçmelisiniz ?
  3. Referanslarımız

  Sağlıklı ve Güvenli ortamda çalışma hakkı en temel insan haklarından biridir. İş sağlığı ve güvenliği noktasında alınan tedbirler insan hayatına dönük olduğu için de ayrıca önem taşımaktadır.
  Günümüzde iş sağlığı ve güvenliğinde kuralcı yaklaşımdan ziyade iyileştirici ve geliştirici bir yaklaşımın benimsenmesi gerektiği açıktır. İş dünyasının da bu konuya uyulması gereken bir zorunluluktan ziyade sağlık ve güvenliği destekleyen, verimlilik ve kaliteyi arttıran bir araç olarak görmesi gerekir. Ancak böyle bir kültür oluştuğu takdirde iş sağlığı ve güvenliği konusunda sürekli iyileşme ve gelişme sağlamak mümkün olacaktır.
  İş sağlığı ve iş güvenliği konularında şirketlerin yükümlülüklerini yerine getirmelerinde yardımcı olmak üzere T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Uzman bir kuruluş olan İNFON İSTANBUL DESTEK, iş ortaklarımıza iş sağlığı ve güvenliği alanında uygulamaya yönelik gelişiminize katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

   

  Tecrübeli Uzman Kadrosu

  Hibrit Düşünme Modeli

  Pozitif İletişim

  Çözüm Odaklı Çalışma

   

  Hedefimiz Sıfır İş Kazası!

  İNFON ; Türkiye'de güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı, işyerlerinde meydana gelebilecek olası kazaları ve yaralanmaları önlemeyi, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını en aza indirmeyi, çalışanlara ve işverenlere sosyal güvenlik hakkında iş hukuku açısından hak ve yükümlülüklerini öğreterek, iş barışını sağlamayı, böylece ulusal ekonomiye ve kalkınmaya destek vermeyi hedefler ve bu doğrultuda çalışmalarına yön vermeyi hedefler.

   

  İş Yerinizin Güvenliğini Şansa Değil Bize Bırakın!

  İNFON ; olarak ülkemizin sahip olduğu büyük potansiyeli olumlu bir şekilde harekete geçirip bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, çalışanların ve işverenlerin ihtiyacına uygun kaliteli bir eğitim vererek, çalışma hayatında; devlet adına eğitim, danışmanlık ve araştırma hizmetleri yürüten kapsamlı bir merkez olarak tecrübeli Uzman kadromuzla müşteri odaklı hizmet veriyoruz.

   

  Yükümlülüklerinizi Yerine Getiriyoruz.

  Zorunlu tutulan risk analizi için işyeri ortam ölçümlerini İNFON İSTANBUL DESTEK OSGB olarak yapıyoruz. Şirketlerinizde görevlendirilecek uzmanlarımız sadece eksikleri tespit etmeyecek bu eksiklerin nasıl giderileceği konusunda da öneriler getirecektir.
  İşçilerin sağlık gözetimine ve çalışma ortamının gözetimine ait bütün bilgileri işveren adına kayıt altına alınacak, saklanacak ve gerekli istatistikler oluşturulacaktır. İNFON İSTANBUL DESTEK OSGB işveren adına Bakanlıklar ile ilgili tüm yasal süreçleri takip edecek ve işverene raporlama yapacaktır.

   

  Önceliğimiz Detaylı ve Planlı Çalışma…

  İşe devam edemeyecek işyeri hekimimiz veya iş güvenliği uzmanımız yerinde aynı niteliklere haiz bir personel zaman kaybı olmaksızın görevi yürütecektir. İNFON İSTANBUL DESTEK OSGB gizlilik ilkesini baz alarak çalışan ve tarafsız olarak 3.göz denetimlerini yapabilecektir.

  15 +

  Tecrübe yılı

  30 +

  Sektör

  15000 +

  Hizmet verdiğimiz kişi sayısı

  300 +

  Lokasyon

  Bizi Farklı Kılan Ne ?

  Uzman Kadromuz

  20 senelik sektör tecrübesi ve deneyimine sahip yöneticilerimiz ve konusunda uzman kadromuzla birlikte iş sağlığı ve güvenliğinde yüksek katma değerler yaratmak için sektörel bazlı hizmet anlayışını benimsemekte ve sahada iyi organize olmuş bir firmayız.

  Hizmet Anlayışımız

  İş ortaklarımız ile bilgi ve deneyim paylaşımında bulunarak kuruma özel inovatif fikirler üretmeyi ve bunları hayata geçirerek yasa ve yönetmelikler kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği’ni kurum kültürü haline getirmeyi amaçlamaktayız.

  Yenilikci ve Çözüm Odaklı Bakış Açımız

  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında verdiğimiz hizmetimizin kalitesinin sürekliliğini sağlamak amacıyla birçok süreci operasyonlarımıza dahil ederek yenilikçi bakış açımızı her kademeye aşımaktayız.

  Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

  Firmamız için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak buradaki başarı ve kararlılığını ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasıyla belgelendirmiştir. Hizmetlerimizi bu kapsamda sunmakta ve her sene daha iyi olmayı hedeflemekteyiz.

  İnfon İstanbul Destek OSGB olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz.
  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarınızı içeren Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuatına buraya
  tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  İş Ortaklarımızdan Görüşler

  • Zorunluluk değil, sorumluluk bilinci yaklaşımları ile desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz İNFON İSTANBUL DESTEK yönetim ve uzman ekibine teşekkür ederiz.
   Dinçer Kasa Ömer DİNÇER
  • İş güvenliğinin önemini ve hizmetini farkındalık yaratarak destekleyen uzman ekibinize teşekkür ederiz.
   Oğuzlar Otomasyon Sami DAN
  • Her işin başı sağlık ve güvenlik ilkesiyle çıkmış olduğumuz yolda bizlere vermiş olduğu hizmet ve desteklerinden dolayı İNFON ailesine teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımızla
   Sonsuz Alüminyum Emre ALAN

  Şirket Haberleri

  Sertifikalarımız